JAAMAMÕISA HAMBAKLIINIKUS NÜÜD JÄRELMAKS

E-mail Trüki PDF
Praegusel ajal kui kogu majandus on nagu ta on, läheb elu omasoodu edasi ja on asju mida ei saa edasi lükata. Üheks selliseks valdkonnaks on tervis ja kõik sellega seonduv. Tervis ja hea enesetunne aga algab hammastest. Hammaste ravi aga ei ole alati kõige odavam, eriti kui on tegemist suuremahuliste töödega ja tihti ei saa inimene seda endale lubada. Seose sellega oleme väljatöötanud paindliku järelmaksu lähtuvalt iga patsiendi vajadustest ja võimalustest.
Järelmaksu eesmärgiks on võimaldada Jaamamõisa hambakliinikus hambaraviteenuseid kasutavatel inimestel teostada neile vajalikke hambaravi protseduure ajaliselt lühema perioodi jooksul ning ka esialgsega võrreldes suuremas mahus. Järelmaksu sihtgrupiks hakkavad olema eeskätt keerulisemaid ja kalleimaid raviprotseduure (põhiosas liigituvad siia alla erinevat implantaatide paigaldus, kuid ka keerulisemad kirurgilised operatsioonid) vajavad inimesed.

Kuigi näiteks implantaatide paigaldamine on elukestev investeering, siis vastava teenuse tarbimine on praegu võimalik siiski vaid väga hea sissetulekuga inimestele. Järelmaksu võimaluse olemasolu aitaks oluliselt laiendada võimalikku kallimate raviteenuste tarbijaskonda, kuna enamuste inimeste jaoks on oluline vahe, kas tasuda korraga mitmekümne tuhande krooni suurune summa või piirduda mõistliku aja jooksul kahe-kolme tuhande krooni suuruse kuumaksega.
Viimati uuendatud ( Esm, 23.Veb.2009 12:20 )  

Broneerimine

Sample image Aegade broneerimiseks helistage telefonil  734 1133.

Viimased artiklid

Enim loetud


Asukoht veebil: Esileht Nõuanded JAAMAMÕISA HAMBAKLIINIKUS NÜÜD JÄRELMAKS