Valgendamise kampaania

E-mail Trüki PDF
Tervet ja säravat naeratust soovivad kõik. Hambaarsti juures käimine aga ei tundu olevat sama lihtne kui poes käik või kohtumine sõbraga. Lisaks veel aastaalguse hinnatõus, mis on pigem reegel kui erand. Nii vajubki hammaste eest hoolitsemine pigem tahaplaanile ja ei olegi motivatsiooni arsti külastamiseks. Siiski on teatanud Jaamamõisa Hambakliinik, et nemad ei ole kavatsenud veel hinnatõusuga kaasa minna. OÜ Medimap arendusjuht Arnold Abramov selgitab: „Eelmisel aastal soetatud materjalid ja töövahendid võimaldavad meil selle aasta esimesel poolel teostada ravitöid märgatavalt soodsamalt. Plaanime pakkuda teenuseid veel eelmise aasta hinnaga nii kaua kuni jätkub soodsamalt soetatud ravimeid ehk siis umbes märti kuu lõpuni. ”

Jaamamõisa Hambakliiniku raviarst dr. Kristiina Roost selgitab, millised võimalused on hammaste valgendamiseks öeldes, et hammaste valgendamine toimub olenemata metoodikast ikka samade põhimõtete järgi. Enamlevinud on kapede kasutamine ja laservalgendus, mis erinevad teiseteisest vaid toimeaine aktiviseerimise meetodis. „Tulemus on 99% juhtudest sama, ainult nimi võib teistsugune olla. Ravikabeinetis valgendades on valgendusprotsess arsti pilgu all, mis muudab selle eriti turvaliseks ja efektiivseks. Mõnikord on vajalik ka hammaste eelnev puhastus, et tagada ühtlane tulemus,” selgitab Roost. Ettevaatlikkusele manitseb ta aga teleturu kaupade puhul, mis lubavad kiiret ja efektiivset toimet: „Heal juhul ei mõju need üldsegi, kuid halvimal juhul võivad need tooted põhjustada juba pöördumatut kahju,”

Jaamamõisa Hambakliinik asub aadressil Jaama 76. Täpsemat infot teenuste ja hindade kohta saab telefonil 734 1133 või veebist: www.medimap.ee
Viimati uuendatud ( Kol, 16.Apr.2008 12:53 )  

Broneerimine

Sample image Aegade broneerimiseks helistage telefonil  734 1133.

Viimased artiklid

Enim loetud


Asukoht veebil: Esileht Nõuanded Valgendamise kampaania