Air-flow hambapuhastus

E-mail Trüki PDF

Jah või ei? Vaevalt tekib sul teine võimalus jätta esimest muljet... ja sinu esimene mulje sõltub sellest, kuidas sa ennast tunned. Hea enesetunne on märk rahulolust nii sinu eraelus kui ka tööalases tegevuses. Valge ja särav naeratus on justkui sinu visiitkaart ja rahulolu sümbol.

Iga inimene on vastutav on enda tervise, heaolu ja selle eest, kuidas ta välja näeb. Meie, hambaarstid, saame aidata inimestel parandada nende rahulolu muutes nende välimust.

Air-Flow puhastus kujutab endast pehmete ülipeenete soodaliiva osakeste kasutamist hambapinna puhastamiseks sinna ladestunud mustusest, milleks enamustel juhtudel on suitsu- kohvi- või teeplekid. Mitmeid kordi kiiremini tulemusi andev kui tavapäraste harjaste, pastade või poleerimisvahendite kasutamisel ja mis veelgi olulisem – ilma hambapinda kahjustamata! Katt, sadestised ja värvierinevused kaovad kiirelt ning valutult ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. 

Air-Flow süsteemi arendamisel järgitud kõrget kvaliteeti võib võrrelda legendaarse Sveitsi kvaliteediga tagades täpse ning tasakaalustatud vee ja soodaosakeste hulga saavutamaks parimat tulemust.

Näe ja tunne erinevust - olgu sinugi hambaid kaunid kui pärlid!

 

ENNE PÄRAST 
 
 
 
 
  
  
  
  
  
Viimati uuendatud ( Püh, 22.Veb.2009 20:36 )  

Broneerimine

Sample image Aegade broneerimiseks helistage telefonil  734 1133.

Viimased artiklid

Enim loetud


Asukoht veebil: Esileht Nõuanded Air-flow hambapuhastus